SEO optimalizácia - Tvorba webstránok Trenčín

Hľadať
counter
www.
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

SEO optimalizácia

SEO - optimalizácia pre vyhľadávače
Kvalitné www stránky alebo e-shop bez návštevníkov je ako mať dobrý obchod v hlbokom lese, bez prístupovej cesty. SEO (optimalizácia pre vyhľadávače) je efektívna cesta pre užívateľov internetu k vašim stránkam, ktoré sa objavia na prvej stránke výsledkov vyhľadávania na Azet, Google a ďalších, keď bude hľadajúcim zadané relevantné slovné spojenie. SEO optimalizácia je ideálna a nevtieravá reklama.

OPTIMALIZÁCIA SEO

·   ČO JE SEO OPTIMALIZÁCIA

·   KOMPLET SEO SERVIS

·   SEO VERZUS PPC A INÉ

·   AKÝ JE POSTUP PRI SEO

·   LONG TAIL, DLHÝ Chvost

·   ŠTATISTIKY A KONVERZE


Čo je SEO optimalizácia

Optimalizujeme www stránky tak, aby vyhľadávače (Zoznam, Google, ...) zhodnotili vaše stránky ako relevantné na vami vybrané slovné spojenia a tak ste sa dostali na prvú stránku výsledkov vyhľadávania.

Prečo potrebujem SEO


Ľudia, ktorí používajú internet, strávia viac času online ako pri televízii. Viac ako 80% hľadá nové webové stránky prostredníctvom vyhľadávačov. Mnohí hľadajú práve vaše služby alebo produkty! Postaráme sa, aby vás našli.

SEO versus PPC a iné kampane


Každá reklama, ktorá prinesie zisk, je dobrá. SEO optimalizácia sa vyplatí, ak ľudia vaše služby alebo produkty na internete hľadajú. Pomôžeme vám to zistiť.. V konečnom dôsledku je často SEO lacnejšie a úspešnejšie.
Viac ako 80% hľadá cez vyhľadávače (Google, Zoznam, ...) Ostatné

Postup SEO optimalizácie


Najdôležitejšie je nájsť tie pravé slovné spojenia - kľúčové slová - poradíme vám
Potom budeme potrebovať prístup k vašim stránkam a pôjdeme s vami až k cieľu - dosiahnutie prvej stránky výsledkov vyhľadávania.

Dlhý chvost kľúčových slov, SEO


Webové stránky s väčším množstvom zaujímavého obsahu majú z hľadiska vyhľadávačov a SEO výhodu oproti obsahovo chudobnejším webům. Prečo je dlhý chvost kľúčových slov výhodou a ako ho správne využiť.

Štatistiky návštevnosti, konverzie


Platíte za reklamu na internete nemalé sumy? Pochopenie detailných štatistík návštevnosti a meranie konverzií vám jasne ukáže či vaša investície prinášajú úžitok, ktorý od online kampaní očakávate.
 
 
Google PageRank
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky