Tvorba webstránok - Tvorba webstránok Trenčín

Hľadať
counter
www.
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Tvorba webstránok

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNOK
WEBDESIGN


Výroba internetových stránok

Vytvoríme Vám úspešné webové stránky na mieru. Pre nový web najprv vytvoríme originálny grafický návrh. Pomocou optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) privedieme na vaše nové internetové stránky návštevníkov, az návštevníkov www stránok urobíme vaše klientov. To všetko budeme merať pomocou detailných štatistík, a vy vďaka tomu budete presne vedieť, ako ďalej webové stránky vylepšovať a získavať viac nových návštevníkov a ich dopytov.

Webové stránky štandardne vyrábame

Originálny grafický návrh dizajnu nových webových stránok

Grafické stvárnenie
- design vašich webových stránok je to prvé, čo si návštevníci všimnú. Buď je upúta, alebo odradí. Prvý dojem je veľmi dôležitý faktor. Noví návštevníci sa rozhodujú počas prvých piatich sekúnd, či na vašich web stránkach zostanú. Keď zostanú, potom venujú čas oznámenia, ktoré ste pre nich pripravili.

Základné SEO
- optimalizácia internetových stránok zadarmo
(bez príplatku k cene webu)
Bez návštevníkov sú aj tie najlepšie webové stránky len vyhodené peniaze!
Vďaka optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO) získajú vaše nové internetové stránky tie najlepšie návštevníkovĽudia, ktorí hľadajú vaše služby alebo produkty vo vyhľadávačoch ako Zoznam, Google a ďalšie, sú tými najlepšími adeptmi stať sa vašimi novými zákazníkmi. To sa prejaví v náraste dopytov a tým aj obratu (zisk), ktorý vám vaše nové webové stránky prinesú.
Vrele doporučujeme pokročilú SEO optimalizáciu.

Podrobné štatistiky prístupov webu - Google Analytics zadarmo

(bez príplatku k cene webu)
Webové stránky je potrebné naďalej vyvíjať a zlepšovať. Musia sledovať ako konkurenciu vo vašej oblasti, tak aj vývoj trhu a dopyt. Podrobné štatistiky návštevnosti internetových stránok sú neoddeliteľnou súčasťou tohto procesu. Tieto štatistiky pomôžu zistiť dôležité informácie pre správne zásahy do webových stránok. Po zásahu do stránok poslúži štatistiky opäť ako kontrola úspešnosti vykonaných zmien.

Poradenstvo internetového marketingu


Vy sa vyznáte vo svojom odbore. My máme zase prehľad o internete. Poradíme vám, kde sa oplatí do reklamy na internete investovať. Ak sa na nás obrátite, nenecháme vás vyhadzovať peniaze za nerentabilné reklamu. Naopak, pomôžeme vám investovať tak, aby vám to prinieslo maximálny zisk za danú cenu. Existuje more rôznych ponúk reklamy na internete - pomôžeme vám rozlíšiť dobrú ponuku od tej zlej.

Pomoc so získaním nových zákazníkov cez vaše www stránky


1.   Zvyšovaním konverzného pomeru webových stránok:
Veľké množstvo návštevníkov webu, ktorí sa ale nakoniec nestanú zákazníkmi - to sú vyhodené peniaze za reklamu. Veľmi dôležité je, z koľkých návštevníkov vašich web stránok sa stanú zákazníci - konverzný pomer!
2.   Zvyšovaním počtu nových návštevníkov internetových stránok:
Ak je konverzný pomer internetových stránok uspokojivý, obrat a zisk dvíhame zvýšením počtu nových návštevníkov vašich stránok.


 
 
Google PageRank
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky