Tvorba e-shopu - Tvorba webstránok Trenčín

Hľadať
counter
www.
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Tvorba e-shopu

Tvorba úspešných e-shopov - internetových obchodov

Vytvoríme vám úspešný internetový obchod na mieru. Na každý nový e-shop vytvoríme originálny grafický návrh. Pomocou SEO optimalizácia privedieme do vášho internetového obchodu nové návštevníkov az návštevníkov urobíme zákazníkov. To všetko budeme merať pomocou detailných štatistík a vy vďaka tomu budete presne vedieť, ako ďalej internetový obchod vylepšovať a získavať nových návštevníkov a ich objednávky.

Štandardný E-shop od nás:

  • Originálny grafický návrh dizajnu nového e-shopu

Grafické stvárnenie:

  • design e-shopu je to prvé, čo si návštevníci všimnú. Buď je upúta, alebo odradí. Prvý dojem je dôležitý faktor.

Základné SEO

  • optimalizácia e-shopu pre vyhľadávače

Sebelepší e-shop bez návštevníkov znamená len stratovú investíciu.
Vďaka optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO) získa váš e-shop tie najlepšie návštevníkov. Ľudia, ktorí hľadajú vaše produkty vo vyhľadávačoch, ako je Zoznam, Google a ďalšie, sú tými najlepšími adeptmi stať sa vašimi novými zákazníkmi.
Pre e-shop je pokročilá SEO optimalizácia takmer nevyhnutnosťou!

Štatistiky prístupov internetového obchodu

E-shop je potrebné neustále vyvíjať a zlepšovaťMusia sa sledovať ako konkurencia z vašej oblasti, tak aj vývoj trhu a dopytu. Podrobné štatistiky návštevnosti stránok sú neoddeliteľnou súčasťou tohto procesu. Pomôžu zistiť dôležité informácie pre správne zásahy do e-shopu. Po zásahu do internetového obchodu poslúži opäť ako kontrola úspešnosti vykonaných zmien.

Administrácia - správa e-shopu

Príjemné intuitívne a jednoduché rozhranie pre správu internetového obchodu.
Od vkladanie tovaru, správy objednávok a štatistík objednávok, zasielanie news letter až po feed tovaru pre Zoznam - tovary a ďalšie. Všetko, čo si budete priať.

Bezplatne s e-shopom


Poradenstvo internetového marketingu

Vy sa vyznáte vo svojom odbore. My máme zase prehľad o internete. Poradíme vám, kde sa oplatí investovať do internetovej reklamy. Ak sa na nás obrátite - nenecháme vás vyhadzovať peniaze za nerentabilnú reklamu. Naopak, pomôžeme vám investovať tak, aby vám to prinieslo maximálny zisk za danú cenu. Existuje more rôznych ponúk reklamy na internete. Pomôžeme vám rozlíšiť dobrú ponuku od zlej. Návratnosť investícií (ROI) potom vďaka detailným štatistikám zmeriame a vyhodnotíme úspešnosť danej kampane.

Pomoc pri získavaní nových zákazníkov


1.   Zvyšovaním konverzného pomeru internetového obchodu:
Veľké množstvo návštevníkov e-shopu, ktorí nakoniec nič nekúpia - to sú vyhodené peniaze za reklamu. Veľmi dôležité je, z koľkých návštevníkov vašich stránok sa stanú zákazníci -> zvýšenie konverzného pomeru e-shopu!
2.   Zvyšovaním počtu nových návštevníkov e-shopu:
Ak je konverzný pomer vášho e-shopu uspokojivý, obrat a zisk dvíhame zvýšením počtu nových návštevníkov e-shopu.

 
 
Google PageRank
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky